Zrealizuj swój pomysł!

Marzysz o swoim personalizowanym kubku?!

Chcesz zrobić indywidualny prezent dla najbliższych ? 

Pomożemy Ci !

Witamy na naszej stronie dedykowanej zamówieniom indywidualnym. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczyć naszym klientom unikalne i spersonalizowane produkty ceramiczne, które spełniają najwyższe standardy jakości i estetyki. Nasza oferta zamówień indywidualnych została stworzona z myślą o spełnianiu różnorodnych potrzeb i gustów naszych klientów.

Indywidualne projekty :

Oferujemy szeroką gamę możliwości, jeśli chodzi o zamówienia indywidualne w dziedzinie ceramiki. Bez względu na to, czy szukasz spersonalizowanego zestawu kuchennego czy wyjątkowej dekoracji do swojego wnętrza, jesteśmy gotowi zrealizować Twoje marzenia.

Proces Zamówień Indywidualnych:

W poniższym formularzu zapraszam do przesłania wiadomości, w której opiszesz swoją wizję. Rozpoczynamy od zrozumienia Twojej wizji i potrzeb, następnie przechodzimy do projektowania, gdzie możemy dostosować kształt, kolor i wzór, aby stworzyć dokładnie to, o czym marzysz. Po zaakceptowaniu projektu przechodzimy do produkcji, używając wysokiej jakości materiałów i technik rzemieślniczych. Każde zamówienie jest wyceniane indywidualne.

Napisz do nas: 

  • Jaki produkt byś chciał/a (kubek, wazon, talerz, zestaw itd.)
  • Napisz nam jaką pojemność byś chciał/a
  • Jaki masz pomysł, czy czym się inspirujesz
Jeśli chcesz zrobić dla kogoś prezent, ale nie masz pomysłu, napisz do nas.  
Pomożemy Ci, wyślemy propozycję i zrealizujemy go. 
 
Czas oczekiwania na zamówienia indywidualne to do 3 tygodni.
Napisz do nas tutaj lub na Instagramie/Facebooku  lapp.to.ceramika

Tutaj opisz swój projekt:

Shopping Cart