Jarmark Świąteczny we Wrocławiu 2023/2024

 Czas Świąteczny to jak wiecie uwielbiam najbardziej. Dlaczego Wrocław? Spełniam swoje marzenia! Gdy pierwszy raz tu byłam, jarmark urzekł mnie tak bardzo że, gdy miałam okazję przyjechać tu jako wystawca, Nie wahałam się.  Do zobaczenia .

Jarmark Dominikański w Gdańsku 2023

Już drugi raz mieliśmy zaszczyt uczestniczyć jako wystawcy na jarmarku Dominikańskim, który  odbył się w dniach …do  … . Wraz z nami wystawili się z nami mydła z podlaskich ziół.  Tegoroczny jarmark był pełen nowości, które bardzo wam się spodobały.  

Jarmark w Krynicy Morskiej

Jarmark w krynicy morskiej odbył się w dniach 8 do 10 czerwca. Bliskość Morza dodała mi energii na następne Jarmarki. Czas jarmarków rozpoczynamy. 

Świąteczny jarmark w Grodzisku Owidz

Uwielbiam tu wracać. Grodzisko w Owidzu napełnia mnie duchem świąt.  Grzaniec i świąteczne piosenki to klimat, który ogrzewa serduszko nawet w tak mroźne dni. Niepowtarzalny kubek od nas  spowoduje, że,  obdarowany pomyśli o tobie za każdym razem gdy na niego spojrzy.

Jarmark cysterski w Pelplinie

Od dziecka Pamiętam jak chodziłam na jarmark Cysterski w Pelplinie. Dziś jestem z siebie dumna i szczęśliwa, że tu jestem i to wraz z moimi wyrobami. Którymi mogę się pochwalić, bo są tak samo wyjątkowe jak ten Jarmark!

Jarmark Dominikański 2022

Pierwszy Jarmark Dominikański Już za nami. Mnóstwo pozytywnej energii do działania. Już dziś wiem, że za rok tu wrócimy. Dziękuję za niezapomniane wspomnienia.

Shopping Cart